Photo Rating Website
Start wypadek LPG wykres WIG Wyspa Kreta wykup z PKP
wyrywanie zęba w ciąży

aaaapołożnictwoaaaa

Temat: wyrwanie zęba w ciąży
wyrwanie zęba w ciąży   Dziewczyny, 2 miesiące temu byłam u stomatologa która powiedziała ze wychodzi mi ósemka i ma nadzieje że nie zacznie wychodzić w ciązy. Zaczęło się od wczoraj cierpie (wzięłam apap bo nie dałam rady). Wychodzi i nie ma miejsca , wchodzi w dziąsło. Jest do wyrwania. Dziś na 17.00 ide do dentysty na wyczyszczenie kieszenie i opatrunek, ale dentysta powiedziała że nic więcj nie będzie...
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=158308Temat: wyrwanie zeba w ciazy..
Dot.: wyrwanie zeba w ciazy..   Na wizycie u chirurga. Moja mama tak miała niedawno. Został jej korzeń bo właśnie się ułamał i babrało się to. Więc zapisała się do dentysty chirurga i on jej jakoś tam to wydłubał. W znieczuleniu. Zaszył, po jakimś czasie zdjął szwy i już wszystko pięknie.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340331


Temat: wyrwanie zeba w ciazy..
wyrwanie zeba w ciazy..   Dziewczyny, moze ktoras z Was miala podobna sytuacje.. Musialam usunac zeba bedac w ciazy, strasznie to szlo i dentysta nie usunal mi go w calosci, bo zostal kawalek korzenia. Problem w tym ze boje sie, ze to moze sie paskudzic a w ciazy to raczej nie jest dobra sprawa. Co prawda stomatolog powiedzial ze moze ta resztka sama wyjsc albo sie rozpuscic ale wole zapytac, jesli ktos mial resztki zeba jak to sie skonczylo ?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=340331położnictwo

Designed By Royalty-Free.Org